Diyet Market Hakkında

Diyet Market Nedir?

Türkiye'de ilk kez Diyet Polikliniği ve Diyet Market iç içe kuruldu. Diyet Merkezi içinde kurulan Diyet Marketin amacı insanların diyet ürünlerini bilinçli tüketmesi ve doğru alış verişi yapabilmelerini sağlamaktır. Şeker hastası (Diyabet(Diabetus Mellitus)), adı diyet ürün diye gelişi güzel alış veriş yaparsa kan şekeri kontrolden çıkar ve durumu ağırlaşabilir veya zayıflama hastası şeker hastasının ürünlerini tüketirse düşük kalori alacağım diye bilmeden oldukça yüksek kalori alabilir. Örneğin furuktoz dan yapılmış bir besin kan şekerini geç yükselttiği için şeker hastaları için uygundur.

Ancak, Furuktoz normal şekerden bile daha kalorili olduğundan zayıflama hastaları için hiç uygun değildir. Yüksek kolesterolü olan hastaların, Çölyak hastasının, kanser hastasının yapacakları alış veriş birbirinden farklıdır. Biz marketimizde Diyetisyen olarak bire bir yardımcı olmakta doğru alış verişin yapılmasını sağlamaktayız.

Diyet Marketimizde satış fiyatlarını oldukça düşük tuttuk. Satıştaki ürünlerimizin hemen hemen hepsi tüm marketlerden daha düşük fiyata satılmaktadır. Bunun nedeni ise, elimizden geldiğince insanlara diyet ürünlerin güvenle alışverişini sağlamak ve diyet ürünler alma alışkanlığı kazandırmaktır. Böylece insanların doğru alış veriş yapması sağlanırken,doğru beslenmesi de sağlanmış olacaktır.Go Top